מסחר יומי מול סווינג: מה יותר מתאים לך?

מסחר יומי מול סווינג

מסחר יומי מול סווינג: מה יותר מתאים לך?

מסחר יומי מול מסחר סווינג – האם אתה שואף להיות סוחר? ובכן, בעולם המסחר, חשוב להבין איזה סוג של סוחר אתה רוצה להיות. יש כמה גורמים שצריך לקחת בחשבון כדי לבחור את הנתיב הנכון. חלק מגורמים אלה כוללים זמן, אישיות, גודל החשבון, רמת מיומנות ומחויבות בין היתר.

כדי להיות סוחר, יש ליישם הרבה אסטרטגיות. זה נעשה במטרה לנצל את השווקים ולהרוויח. סוחרים מצליחים כבר בחרו את דרכם, מה הדרך שלך? האם אתה רוצה להיות סוחר יום או סוחר סווינג? להלן מבט מעמיק על שני הסוגים.

סוחרי יום הם אנשי מקצוע שעושים עסקאות רבות במהלך יום המסחר. הם משתמשים במערכות ניתוח טכניות ותרשימים לא רק כדי לפקח על השוק אלא ליישם את אסטרטגיות המסחר שלהם.

הם מתפרנסים ממסחר במניות, מטבעות וסחורות. כתוצאה מכך, הם מסוגלים להרוויח רווחים קטנים ולקצץ את ההפסדים ללא סיכון להחזיק בפוזיציות במהלך הלילה.

סוחרי סווינג לעומת זאת, משתמשים במסחר בתנופה; טכניקה שבה סוחרים מנסים להנות מהתנופה של מכשירים פיננסיים כמו מחזור המחירים. הם מזהים את תחילתה של תנועת מחירים מכוונת שבה הם יכולים להיכנס למסחר ולצאת כאשר תנועת המחירים מסתיימת.


זה הזמן להתחיל להתאמן בפלטפורמת מסחר דמו ללא עלות וללא סיכון, גם מהנייד. פלוס500 אינה הפלטפורמה הטובה ביותר אך הינה פלטפורמה הגונה עם תמיכה מלאה בעברית והיחידה שתאפשר לכם לפתוח חשבון ביום אחד וכבר להתחיל לסחור (בפלטפורמות מתחרות זה לוקח 3 ימים לפחות)

שירות CFD. פעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך! 85% מהלקוחות הפסידו כסף כשסחרו בזירה זו.

מסחר יומי

סוחרי יום בדרך כלל מבלים יותר משעתיים בכל יום כדי לצפות בגרפים ותנועות מחירים לטווח קצר. הם משתמשים במערכות גרפים מתקדמות בתצוגה של 1, 5, 15 או 30 דקות.

בסופו של יום, הסוחר פשוט יסגור את כל הפוזיציות הפתוחות, מה שאומר שברגע שהם סוגרים את המחשב , הם לא צריכים לדאוג לשום הודעת חדשות וכיצד היא משפיעה על השוק.

לדוגמה, חברה מסוימת הנסחרת בשוק בינלאומי עשויה להכריז על גילוי תרופה מסוימת או להודיע ​​על פיטורים או העסקה של מנכ"ל, סמנכ"ל חדש.

כפי שנאמר קודם לכן, סוחרי יום צריכים לבלות יותר משעתיים מול המחשב. זה מלחיץ וסוחרי היום בדרך כלל יתעסקו במסחר עצמו או בניתוח של עסקאות קודמות ואיסוף נתונים וכן הכנה ליום מסחר הבא וזה ימלא להם את היום לחלוטין.

למרות זאת, ידוע שסוחרי היום מקבלים החלטות מהירות שעובדות לצדם מכיוון שהם מסוגלים להרוויח בקלות רבה יותר. הודות לכך, מסחר יום נחשב כשיטת המסחר המהירה ביותר אך יחד עם זאת חשוב יותר סוג האישיות מאשר יכול לעכל מידע במהירות ולקבל החלטות בשבריר שנייה.

החדשות הטובות ביותר על היותך סוחר יום הן שאתה מצויד לטיפול במסחר בקצב מהיר עם הרבה תנודתיות.

התנודתיות הגבוהה טובה לסוחר היומי, הם יכולים לעקוב אחר מכשיר פיננסי בקלות. אחד האינדיקטורים החשובים ביותר שבהם משתמשים סוחרים ביום כדי לעקוב ולסחור בתנודתיות הוא הטווח האמיתי הממוצע ATR. ניתן להשתמש באינידקטור זה כדי לעקוב אחר תנועות מחירים במכשיר פיננסי.

כדי לקבוע את תנודתיות המניה, פשוט חלק את מחיר הסגירה הנוכחי של המניה עם ה- ATR. ככל שהערך גבוה יותר כך התנודתיות גדולה יותר.

מסחר סווינג

מצד שני, מסחר סווינג מתאים יותר לסוחרים שמסוגלים לראות את התמונה הגדולה ואין להם זמן לשבת מול המחשב כדי לעקוב אחר הגרפים.

נכון שמסחר סווינג אינו גוזל זמן בהשוואה למסחר יומי. סוחרי סווינג יכולים להכנס לעסקאות שנמשכות שבועות וחודשים. כתוצאה מכך, הם יידרשו לעדכן הזמנות רק פעם בשבוע ולבסוף לצמצם את הזמן המושקע.

לסוחרי סווינג יש הזדמנות לבצע הזמנות בכל שעות היום. זה נכון גם כשהשוק סגור. מכיוון שהסוחרים מתמקדים בתמונה הגדולה יותר, הם מסוגלים לעקוב אחר תרשימים יומיים.

היתרון העיקרי במסחר סווינג הוא שאנשים שיש להם משרה מלאה או שאינם יכולים לסחור במשרה מלאה עדיין יכולים להשתתף בשווקים ולהרוויח כסף ולכן סוג זה של מסחר כל כך פופולרי.

סיכום

כשמדובר בסוחר יומי מול סוחר סווינג, חשוב להבין שסוחרי יום מרוויחים יותר באחוזים כאשר הם נסחרים בחשבונות מסחר קטנים יותר. עבור סוחרי סווינג, הם יכולים לשמור על אחוז התשואות שלהם ככל שהחשבון שלהם גדל. לגבי דרישות ההון, זה משתנה בין השווקים.

בסך הכל, סוחרי יום צריכים להיות אוהבי אקשן וככאלה הם מסוגלים להתמודד עם מסחר בקצב מהיר עם הרבה תנודתיות בעוד סוחרי סווינג מבלים פחות זמן בניטור עסקאות ולכן הם מסוגלים לראות את התמונה הגדולה יותר.


זה הזמן להתחיל להתאמן בפלטפורמת מסחר דמו ללא עלות וללא סיכון, גם מהנייד. פלוס500 אינה הפלטפורמה הטובה ביותר אך הינה פלטפורמה הגונה עם תמיכה מלאה בעברית והיחידה שתאפשר לכם לפתוח חשבון ביום אחד וכבר להתחיל לסחור (בפלטפורמות מתחרות זה לוקח 3 ימים לפחות)

שירות CFD. פעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך! 85% מהלקוחות הפסידו כסף כשסחרו בזירה זו.מאמרים נוספים בנושא מסחר במניות: