ניהול מסחר סווינג – כיצד לנהל את מטרות הרווח במסחר סווינג

ניהול מסחר סווינג - כיצד לנהל את מטרות הרווח במסחר סווינג

מסחר סווינג מוצלח עוסק בזיהוי מגמות והפעלת ניהול סיכונים חזק. סוחרי סווינג ממתינים בסבלנות עד שהמחירים יעברו לטווח החזוי שלהם, בין לילה לשבוע או שבועיים.

המשמעות היא שכל סוחר סווינג עושה שימוש נרחב במגוון סוגי פוזיציות, החל מסטופ בהפסד המהותי ליציאה בהיפוך מגמה פתאומי ועד להזמנת הוראות לימיט שנקבעו על רמות התנגדות כדי להיכנס בהדרגה לפוזיציה לאורך הזמן במחיר שבו היתרון גדול.

לכן, בניגוד לסוחרי יום שבדרך כלל יממשו רווחים כאשר מרגישים שתנועת מחירים טובה הגיעה לסיומה, הרגשה שבדרך כלל מערבת אינסטינקט וניתוח טכני, סוחרי סווינג יקבעו הוראות לממש רווח על פוזיציה ואז פשוט יתנו לפוזיציה לעשות את שלה.

אסטרטגיות מימוש רווחים במסחר סווינג משתמשות בניתוח טכני כדי לאמוד את השיא והשפל של פעולת המחיר של הכלי הפיננסי בימים הקרובים, ולאחר מכן קובעות הוראות המאזנות את הסיכון בין סגירה בטוחה לרווחים קיימים לבין הפוטנציאל לרווח גדול יותר.

למרות שזה עשוי להישמע מעט מסובך בהתחלה, הכל למעשה פשוט מאוד, ותופתעו לגלות כמה מהר זה הופך להרגל מושרש של הפקת רווחים אפקטיבית.

הבה נבחן בקצרה כיצד להשתמש בניתוח טכני לניהול יעדי הרווח שלך בעת מסחר סווינג.


זה הזמן להתחיל להתאמן בפלטפורמת מסחר דמו ללא עלות וללא סיכון, גם מהנייד. פלוס500 אינה הפלטפורמה הטובה ביותר אך הינה פלטפורמה הגונה עם תמיכה מלאה בעברית והיחידה שתאפשר לכם לפתוח חשבון ביום אחד וכבר להתחיל לסחור (בפלטפורמות מתחרות זה לוקח 3 ימים לפחות)

שירות CFD. פעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך! 85% מהלקוחות הפסידו כסף כשסחרו בזירה זו.

גבול עליון בערוץ התנגדות

גבול-התנגדות-עליון

בהנחה שהפוזיציה המוצלחת שלך היא קנייה, אתה רוצה להשתמש בגבול העליון של ערוץ ההתנגדות כמדריך להזמנת הוראות מכירה ומימוש הרווח.

ערוץ ההתנגדות נקבע על ידי בחירת נקודות מינימום ומקסימום האחרונים של מגמת המחיר כדי לקבוע שני קווי התנגדות, אחד לגבול המגמה העליון והשני לתחתון.

כעת, אם המגמה שומרת על אותו מומנט ותנודתיות כללית, לא סביר שהמחיר יפרוץ את הגבול העליון של ערוץ ההתנגדות .

לכן, תוכלו להגדיר את הזמנת המכירה למימוש רווח מעט מתחת לגבול העליון של ערוץ ההתנגדות מתוך הנחה שהמחיר יגע ביעד זה בשלב כלשהו בעתיד הקרוב ויסגור את הפוזיציה במיקום הטוב ביותר האפשרי. .

כמובן, ניתן לעשות את ההיפך הגמור עם פוזיציית שורט (מכירה) מוצלחת, במקום להשתמש בגבול התחתון של ערוץ ההתנגדות נשתמש בגבול התחתון של ערוץ התמיכה.

טווח אמיתי ממוצע – Average True Range – ATR

הטווח האמיתי הממוצע הוא אחד האינדיקטורים המשלימים השימושיים ביותר בניתוח הטכני. זהו אינדיקטור ממוצע נע המשתמש בערך הגבוה ביותר מבין שלושת המדדים שלו, כולם מדדי תנודתיות פשוטים.

התוצאה הסופית היא אינדיקטור תנודתיות פשוט המראה את היקף הלחץ בין הקונים למוכרים.

כאשר הטווח האמיתי הממוצע עולה, זה אומר שיש שינוי פתאומי בשוק, והפעילות המוגברת עשויה להוביל לעלייה או ירידה משמעותית במחיר המניה (טווח אמת ממוצע בפני עצמו אינו מעיד על הכיוון לשינוי המחיר הקרוב).

סוחרי סווינג משתמשים בטווח האמיתי הממוצע כדי להגדיר את יעד מימוש הרווח הנמוך יותר, בדרך כלל קובעים את ההזמנה הזו בערך השווה לערך המדד ATR מתחת למחיר הפתיחה של היום האחרון.

אם המחיר יורד הרבה ביום אחד, אז זה בדרך כלל מסמן שינוי ברגשות השוק ולא רק את התנודתיות היומית הרגילה למניה זו.

לדוגמה: אם משתמשים ב- ATR לקבוע מטרות רווח, אז בעת הכניסה ב 44 $ ה- ATR היה קצת יותר מ -2 $, כך שתוכל להרחיק את היציאה שלך 2 $ מהכניסה (46$) או ממחיר הפתיחה ביום, לפי מה שיותר מתאים ליחס הסיכון/התגמול שלך.

אני בדרך כלל משתמש בו מנקודת הכניסה שלי. ה-ATR יכול גם לעזור לקבוע את הסטופ בהפסד, אבל זה עובד הכי טוב כשהוא מסתדר עם רמה טכנית חשובה כמו אזור תמיכה גדול.

כך משתמשים ב- ATR כדי לקחת רווחים, אבל יש הרבה דרכים נוספות ושונות להשתמש בו.

שינוי הפוזיציות במסחר סווינג

ישנם מספר אינדיקטורים נוספים ומשלימים שיכולים לסייע לסוחרי סווינג לקבוע את פוזיציות מימוש רווחים על עסקאות מוצלחות.

השימוש בגבול העליון של ערוץ ההתנגדות והטווח האמיתי הממוצע מהווים בסיס מוצק לסוחרי סווינג, אך ניתן להרחיב גישה בסיסית זו עוד יותר עם תרגול וניסיון.

סוחרי סווינג נוטים לנקוט בגישה מאוד "מעשית" למסחר שלהם, ולכן חשוב שלא להתנתק יותר מדי ולעקוב אחר הפוזיציות.

ניתן לשפר כל אסטרטגיית מסחר, ואפילו יש לבחון ולשנות אסטרטגיות מסחר סווינג כדי לעמוד בקצב השינויים בדינמיקת השוק.

הקפד להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותך על מנת לשפר ללא הרף את האפקטיביות והיציבות של אסטרטגיות מסחר סווינג שלך.


זה הזמן להתחיל להתאמן בפלטפורמת מסחר דמו ללא עלות וללא סיכון, גם מהנייד. פלוס500 אינה הפלטפורמה הטובה ביותר אך הינה פלטפורמה הגונה עם תמיכה מלאה בעברית והיחידה שתאפשר לכם לפתוח חשבון ביום אחד וכבר להתחיל לסחור (בפלטפורמות מתחרות זה לוקח 3 ימים לפחות)

שירות CFD. פעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך! 85% מהלקוחות הפסידו כסף כשסחרו בזירה זו.מאמרים נוספים בנושא מסחר במניות: