ספרים מומלצים למסחר סווינג

ספרים מומלצים למסחר סווינג

מסחר סווינג

מסחר סווינג הוא אחד מסוגי המסחר הפופולריים ביותר בשוק ההון, אך יש הרבה מה ללמוד, לכן הקפד לבדוק את ספרי המסחר הטובים ביותר למסחר סווינג.

מבוא למסחר סווינג

אם אתה חדש בתחום המסחר במניות, בטח תחפש ללמוד על גישות מסחר שונות כדי למצוא את הגישה המתאימה לך ביותר והאסטרטגיות הנלוות שלה.

במאמר זה ריכזנו רשימה של ספרי המסחר הטובים ביותר למסחר סווינג, אשר לא רק מציעים נקודת מבט ייחודית בנושא, אלא גם מספקים יסודות הכרחיים שעשויים לעשות את כל ההבדל בין הצלחה לכישלון.


זה הזמן להתחיל להתאמן בפלטפורמת מסחר דמו ללא עלות וללא סיכון, גם מהנייד. פלוס500 אינה הפלטפורמה הטובה ביותר אך הינה פלטפורמה הגונה עם תמיכה מלאה בעברית והיחידה שתאפשר לכם לפתוח חשבון ביום אחד וכבר להתחיל לסחור (בפלטפורמות מתחרות זה לוקח 3 ימים לפחות)

שירות CFD. פעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך! 85% מהלקוחות הפסידו כסף כשסחרו בזירה זו.

מה זה מסחר סווינג?

מסחר סווינג הוא שיטת מסחר המנסה לתפוס רווחים ממניה או מדד מסוים תוך פרק זמן קצר, בדרך כלל יום עד ארבעה ימים ועד שבועיים.

בסגנון מסחר זה, סוחרים מחפשים באופן פעיל נקודות מינימום ומקסימום במחיר מניה מסוימת בטווח זמן קצר יחסית. לאחר מכן הם משתמשים במידע זה כדי ליצור תחזיות לגבי תנועות מחירים עתידיות בהן הם יכולים להשתמש כדי להרוויח.

סוחרי סווינג ממנפים שפע של פעילות שוטפת ונתוני עבר כדי לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר.

עם זאת, אין ביטחון כי נתונים היסטוריים ינבאו ביצועי מסחר עתידי.

יתרונות של מסחר סווינג

  • עצמאות: כסוחר סווינג, אינך צריך לעקוב אחר פקודות של אנשים אחרים או לעבוד תחת בוס. ניתן פשוט להשתמש במידע הזמין לביצוע מסחר במניותבעלות הסיכוי הטוב ביותר להצלחה.
  • תשואות גדולות: מסחר סווינג יכול לייצר הכנסות מדהימות, במיוחד אם יש לסוחר משמעת לעקוב אחר תוכנית המסחר ומיומנות קבלת החלטות טובה. יהיו ימים בהם ההשקעות שלך יניבו רווחים גדולים.
  • לא צריך השכלה פורמלית כדי להצליח: כל אחד יכול ללמוד את יסודות המסחר סווינג, אם הוא מקדיש את המשאבים והזמן הדרושים. סוחרי סווינג יכולים ללמוד להשקיע בקלות בכמה שבועות, מבלי לעבור קורסים אקדמיים שלרוב לוקח להם מספר חודשים או שנים.
  • סוחרי סווינג לא דבוקים למסך 24/7: יתרון נוסף של מסחר סווינג הוא שאפשר להנות מהיוקרה של היכולת לתת לפוזיציות לעבוד בזמן שאתה מחזיק בעבודתך במשרה מלאה. עם קביעת הוראות לסטופ בהפסד כדי למנוע הפסדים גדולים, ממש אין צורך להיצמד למסכי המחשב.

חסרונות של מסחר סווינג

כמו בכל מקצוע, יש גם חסרונות. סוחרי סווינג שואפים לנצל את שינויי המחיר לטווח הקצר בשוק, אך הדבר כרוך בסיכונים מסוימים.

  • חשיפה לסיכון בסוף השבוע והלילה: השוק יכול לנוע באופן משמעותי בכיוון כזה או אחר בין לילה בזמן שאתה ישן או במהלך סופי שבוע כשהשוק אינו פתוח. אם המהלכים מנוגדים לפוזיציה שלך, זה יכול להיות הלם כאשר אתה בודק את הפוזיציות שלך למחרת. אפילו ביצוע ההוראות סטופ בהפסד לא תמיד מגן עליך לחלוטין.
  • נדרש מינוף גבוה יותר: במסחר סווינג, דרישת המינוף גבוהה יותר וזה אחד הדברים שיכולים להרתיע אנשים. אם שומרים פוזיציות פתוחות במשך ימים רבים, אז דרישת המינוף תהיה גבוהה מכיוון שמחירי המניות לא תמיד נעים לפי רצונך. כמו כן, יש תשלום עמלה על כל הפוזיציות הממונפות המוחזקות במהלך הלילה.

המשך לקרוא כדי לראות את רשימת ספרי הסווינג הטובים ביותר שיכולים להגדיל באופן דרמטי את הידע שלך בנושא.

ספרים מומלצים למסחר סווינג

Come Into My Trading Room by Dr. Alexander Elder

ספר זה, בן 320 עמודים, שפורסם לראשונה בשנת 2002, הפך מאז לקלאסיקה בעולם המסחר במניות, וזאת הודות לפרסום עדכונים ותיקונים רבים.

אחד הדברים שמייחדים את בואו לחדר המסחר שלי הוא שהיא מספקת לקוראים היכרות מקיפה עם יסודות המסחר סווינג. בנוסף, הוא מתאר טקטיקות פסיכולוגיות חשובות למסחר ממושמע כדי לסייע לסוחרים להתרומם.

ד"ר אלדר מספק גם הוראות שלב אחר שלב כדי לסייע לסוחרי סווינג ליצור תיק רווחי, לסחור במניות, בחוזים עתידיים ובאופציות ולנהל את כספם.

Come-Into-My-Trading-Room-by-Dr.-Alexander-Elder

Mastering the Trade by John Carter

זהו ספר נהדר למסחר סווינג עבור סוחרי סווינג מתחילים ומנוסים כאחד. מכיל כ-481 עמודים, Mastering the Trade מסייע לסוחרי סווינג לשרוד בשוק שעבר שינוי דרסטי על ידי הטכנולוגיה.

הספר מתעמק בהיבט הפסיכולוגי של המסחר, וזה חשוב מכיוון שפסיכולוגיית מסחר לקויה תרחיק אותך לעתים קרובות מהכסף שלך. ג'ון קרטר עושה הכל כדי להסביר שווקים שונים ואסטרטגיות רבות.

ראוי לציין כי קרטר הוא בנו של בעל מניות של מורגן סטנלי. הוא היה בשוק המניות כל חייו.

Mastering the trade

Swing Trading by William Riley

מסחר סווינג מאת וויליאם ריילי מלמד את הקוראים טכניקות ועקרונות בהם הם יכולים להשתמש כדי להפוך לסוחרי סווינג. לאחר קריאת ספר זה, תוכלו להתחיל ליישם את האסטרטגיות והעקרונות במסע שלכם לקראת הפיכתך לסוחר סווינג מקצועי.

בתוך הספר תלמדו ניתוח טכני, תרשימי מחירי מסחר סווינג, תבניות נרות יפניים, פסיכולוגיה של מסחר בתנופה ואינדיקטורים טכניים. בעזרת המומחיות של ריילי, ספר זה בטוח יעזור לקוראים להכיר את האסטרטגיות הדרושות להם כדי להפוך לסוחרי סווינג מוצלחים.

Swing Trading by William Riley

סיכום

מסחר סווינג הוא אחת הדרכים המרגשות ביותר בהן יכולים סוחרי השוק להרוויח רווחים שבועיים או חודשיים.

עם זאת, צריך לנצל הזדמנויות כדי להיות סוחר סווינג מצליח. זה אומר שצריך להיכנס לשוק בדיוק בזמן כדי לנצל מהלכי מחירים לטווח קצר.

אך קל יותר לומר זאת מאשר לעשות זאת מכיוון שהתנהגות השוק נוטה להשתנות מדי יום. אחד הצעדים הטובים ביותר שאפשר לנקוט כדי להכיר ולהתחיל במאמץ החדש שלך הוא לרתום את חוכמתם של סוחרי סווינג מומחים.

ובשביל זה, אנו ממליצים לקרוא את הספרים המומלצים פה בנושא מסחר סווינג.


זה הזמן להתחיל להתאמן בפלטפורמת מסחר דמו ללא עלות וללא סיכון, גם מהנייד. פלוס500 אינה הפלטפורמה הטובה ביותר אך הינה פלטפורמה הגונה עם תמיכה מלאה בעברית והיחידה שתאפשר לכם לפתוח חשבון ביום אחד וכבר להתחיל לסחור (בפלטפורמות מתחרות זה לוקח 3 ימים לפחות)

שירות CFD. פעילות בזירה כרוכה בסיכון כספך! 85% מהלקוחות הפסידו כסף כשסחרו בזירה זו.מאמרים נוספים בנושא מסחר במניות: